Nowe elementy modułu Pracy

Adam Boduch

Od dnia uruchomienia nowego modułu Pracy, minął już miesiąc. Dział ten jednak stopniowo będzie rozwijany i rozbudowywany o nowe elementy. W ostatnich dniach dodaliśmy nowe opcje.

Pierwszą nowością, o której chciałbym wspomnieć to ogłoszenie na medal. Jest to sposób wyróżnienia ogłoszeń, w których autorzy poświęcili nieco czasu, aby uatrakcyjnić ogłoszenie, m.in. dodając informację o benefitach w firmie oraz widełkach płacowych. Takie ogłoszenia są wyróżniane ikonką medalu:

2014-01-20_135806.png

Kolejnym elementem, o którym warto wspomnieć to zmiana w filtrze, który umożliwia wpisanie nazwy miejscowości, której oferty mają dotyczyć. Najpopularniejsze lokalizacje są teraz pogrupowane i umożliwiają proste przefiltrowanie tych ofert, które nas interesują:

2014-01-20_140149.png

Wreszcie ostatnia zmiana również związana jest z promocją tych lepszych ofert pracy:

2014-01-20_140330.png

Oferty, które nas mogą zainteresować wyświetlone są w specjalnie przygotowanym do tego sliderze. Na liście promowane są te oferty, których lokalizacja znajduje się bliżej naszego miejsca zamieszkania oraz te, które określają przedział czasowy, benefity w firmie itp.

0 komentarzy