Developer C# .net / Java - Wiedeń

Polstage Sp. z o.o.
Język programowania
Framework

Poszukujemy programisty do pracy w Wiedniu, zaczynając od 2016 roku.

OFERUJEMY:
  • opłacony apartament w pensjonacie w centrum Wiednia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w biurze, jako część istniejącego, polskiego zespołu programistów,
  • pokrycie kosztów dodatkowego ubezpieczenia od kosztów leczenia przez cały okres pobytu za granicą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu lub bezpośrednio na adres mailowy: [email protected]

Wymagania

OBOWIĄZKI:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania,
  • Wprowadzanie zmian w oprogramowaniu,
  • Usuwanie błędów w oprogramowaniu.

WYMAGANIA:

  • C# .net 4.5,
  • MVVM Pattern,
  • WPF Design & Implementation,
  • Java: Swing, Hibernate,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE Z:

  • Caliburn Micro Framework
  • Avalon Dock
  • .net entity framework

Metodologia pracy

O Polstage Sp. z o.o.

Learn to Sail in High Winds
Firma Polstage powstała w 2000 roku w wyniku współpracy z austriacką firmą IRM AG z Wiednia w zakresie outsourcingu usług informatycznych.

Od 2012 roku obserwujemy wzrost wykonywanych usług z zakresu grafiki inżynierskiej, tworząc projekty 3D przy użyciu specjalistycznego oprogramowania.

W chwili obecnej realizujemy zadania w przemyśle energetycznym, wydobywczym oraz ochrony środowiska, automatyki i oprogramowania komputerowego, projektując i wykonując urządzenia oraz instalacje przemysłowe.