Administrator Baz Danych Oracle

  • Warszawa
  • 7500 - 8500 zł netto
  • Umowa o pracę

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale zagranicznym. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Administracji Aplikacji Biznesowych i Baz Danych nasz Klient aktualnie poszukuje Administratora Baz Danych Oracle.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:

- Administracja relacyjnymi bazami danych Oracle;
- Automatyzacja i optymalizacja procesów;
- Rozwój narzędzi monitorujących i zarządzających;
- Udział w projektach wdrożeniowych z zakresu elektronicznych transakcji płatniczych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym;
- Minimum 2 letnie doświadczenie w administracji baz danych Oracle;
- Praktyczna znajomość środowiska Linux, AIX;
- Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat;
- Wiedza z zakresu utrzymania środowisk e-commerce będzie dodatkowym atutem;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności;
- Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
- Samodzielność w działaniu;
- Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

O Talent Hills

Osiągaj szczyty swojej kariery z TALENT HILLS!
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.