System developer

HL Display
Język programowania
Baza danych

Szwedzka firma o zasięgu globalnym poszukuje do swojej siedziby w Gliwicach pracownika na stanowisko:                                                                             System Developer

Zadania:
· Tworzenie nowych funkcjonalności w systemach biznesowych i innych z nim zintegrowanych
· Projektowanie rozwiązań na platformie ERP
· Współpraca z Analitykami Biznesowymi

Firma oferuje:
· Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w międzynarodowym - ściśle wyspecjalizowanym zespole
· Profesjonalny system szkoleń
· Dobre warunki finansowe
· Zatrudnienie na umowę o pracę
· Stabilne środowisko pracy

Wymagania

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe kierunkowe
· Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
· Samodzielność, odpowiedzialność
· Zdolności analityczne
· Komunikatywność Dobra znajomość:
· Programowania w SQL (procedury, funkcje, triggery)
· Projektowania relacyjnych Baz Danych
· Programowania JAVA lub innego programowania obiektowego

CV prosimy przesyłać na adres [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • profesjonalny system szkoleń