Tester Oprogramowania

  • Wrocław
  • 2500 - 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

1. Testowanie webowych systemów informatycznych tworzonych w banku, jak i dostarczanych przez zewnętrznych kontrahentów
2. Zapewnianie ciągłości wdrożeń systemów informatycznych
3. Przygotowywanie rekomendacji do wdrożenia produkcyjnych wersji oprogramowania
4. Zapewnianie pomocy Service-Desk, udział w obsłudze incydentów krytycznych, w tym pomoc pośrednia Klientom banku i użytkownikom podsystemów informatycznych eurobanku
5. Rekomendacja parametryzacji aplikacji w środowisku produkcyjnym
1. Współpraca z pracownikami biznesowymi banku
2. Ewidencjonowanie awarii, błędów i usterek systemów informatycznych
3. Tworzenie i rozwój dokumentacji testowej
4. Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, systemowych, integracyjnych, regresyjnych oraz testów powdrożeniowych wersji
5. Komunikacja z dostawcami zewnętrznymi oprogramowania oraz retesty poprawek od dostawców zewnętrznych
6. Wsparcie testów akceptacyjnych projektów.
7. Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów
8. Raportowanie pracy własnej

Wymagania i obowiązki

1. Dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
2. Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania
3. Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
4. Znajomość języka SQL
5. Umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS, Git
6. Praktyczna znajomość bankowości internetowej/mobilnej
7. Ogólna wiedza nt. procesu kredytowania w banku oraz windykacji

Oferujemy

O MODIS

EXCEPTIONAL CONNECTIONS IN A COMPLEX WORLD
Modis to międzynarodowa marka z 40 letnim doświadczeniem i w 100% zorientowana na rynek IT.

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych profili społecznościowych by nie przegapić aktualności od Modis:
Facebook: facebook.com/ModisPolska/
Linkedin: linkedin.com/company/modis-polska
Twitter: twitter.com/ModisPoland