Operator Systemów Informatycznych

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Dla lidera w zakresie usług dla branży finansowej i obsługi największych firm w sektorze, szukamy Operatora Systemów Informatycznych, który będzie odpowiedzialny za bieżącą eksploatację systemów informatycznych Firmy.

Oferujemy:
- Pracę w doświadczonym i energicznym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji
- Stabilne zatrudnienie
- Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:
- Obsługa aplikacji i przetwarzanie danych
- Eksploatacja systemów informatycznych
- Zapewnienie wsparcia informatycznego Pracownikom Firmy
- Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów
- Współpraca z innymi wydziałami
- Praca w systemie zmianowym

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy w środowisku Unix/Linux
- Dobrej znajomości języka angielskiego
- Komunikatywność, dokładność i sumienność
- Umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.