QA Specialist

  • Katowice
  • Umowa o pracę

  • wykrywanie błędów w aplikacjach webowych podczas testów czarnoskrzynkowych,
  • weryfikacja poprawności wykonywanych przez zespół programistów zadań,
  • dokumentacja i raportowanie znalezionych odchyleń,
  • rozwój i dokumentacja planów testów aplikacji w oparciu o wymagania systemu,
  • współpraca z zespołem programistów w czasie wykonywania bieżących zadań,
  • automatyzacja testów z wykorzystaniem Selenium IDE w zależności od projektu.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych i językowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w unikalnych projektach,
  • pracę w międzynarodowym i wielokulturowym zespole.

Wymagania i obowiązki

  • min. pół roku doświadczenia w pracy w dziale zapewnienia jakości lub testów,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • skrupulatność,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • znajomość Java i/lub Selenium - jako dodatkowy atut,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

O Webanywhere Sp. z o.o.

Webanywhere has been founded in 2003 as a learning technology company providing solutions to the education sector. Our clients are over 4000 schools and companies across the world. We are the first official Moodle Partner in Poland, implementing e-learning platforms and open-source systems. Since 2011 we are cooperating with IT specialist from Poland. In April 2012 we have opened the office in Katowice where now we employ over 60 staff.