Młodszy inżynier lokalizacji (INZ)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Praca na tym stanowisku będzie polegała na przygotowywaniu plików do projektów tłumaczeniowych, sprawdzaniu i weryfikowaniu ich po procesie tłumaczenia, przygotowywaniu środowiska projektowego zgodnie z instrukcjami oraz wykonywaniu innych zadań związanych z projektami tłumaczeniowymi.

Wymagania i obowiązki

- zaawansowana znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office

- umiejętność obsługi różnych edytorów tekstu i innych narzędzi do obróbki plików tekstowych

- podstawowa znajomość środowiska Visual Studio .NET

- dobra znajomość języka angielskiego

- zdolność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

- umiejętność pracy w warunkach stresowych

- dokładność i przykładanie wagi do szczegółów

Mile widziane:

- znajomość narzędzi tłumaczeniowych CAT (Trados, SDLX, Passolo, LOC Studio itp.)

- znajomość innego języka obcego

- znajomość języków programowania C#, Java, PHP, Perl, SQL

- znajomość programów CAD

O Argos Multilingual Sp. z o. o.

Argos Multilingual jest prywatną amerykańską firmą z siedzibą w Krakowie, posiadającą bogate doświadczenie tłumaczeniowe i lokalizacyjne na rynku europejskim. Wiele spośród największych firm z całego świata (Fortune 500) kojarzy Argosz profesjonalizmem w świadczeniu usług oraz z wysokiej jakości tłumaczeniami.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV

i listu motywacyjnego na adres:[email protected]

z kodem INZ w temacie wiadomości.

Prosimy o zamieszczenie poniższej adnotacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procesów rekrutacyjnych prowadzonych w firmie Argos Translations Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mogilskiej 100,
31-546 Kraków, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).