Tester Automatyczny - Gliwice

  • Gliwice
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Tester automatyczny w Gliwicach
Opis stanowiska pracy

Szukam osoby, która dobrze czuje się w międzynarodowym środowisku i która w razie potrzeby weźmie udział w delegacjach do innych krajów.
Stanowisko wymaga bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, ponieważ codzienna praca odbywa się w jednym z wymienionych języków.

Praca polega na:
- Zapewnieniu jakości oprogramowania wytworzonego przez zespoły programistyczne
- Przygotowaniu i przeprowadzanie przypadków testowych, tworzenie dokumentacji testowej
- Napisaniu, przeprowadzeniu i analizie testów automatycznych
- Wsparciu międzyplatformowych testów funkcjonalnych
- Propozycjach zmian racjonalizatorskich do procesu testowego

Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji, bardzo ważne są dla mnie Twoje wymagania. Forma współpracy do wyboru.

Ela
tel.: 501453152
e-mail: [email protected]

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu
  • Elastyczne formy współpracy
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.