Quality Assurance Engineer (QA)

  • Łódź
  • 4000 - 8000 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla amerykańskiej firmy, która od 30 lat dostracza rozwiązania technologiczne i świadczy usługi doradztwa szukamy Testera Oprogramowania (QA Engineer), który będzie odpowiedzialny za testowanie aplikacji webowych dla amerykańskiego klienta z branży edukacyjnej.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z amerykańskimi wartościami
- Pakiet benefitów pozapłacowych - Medicover, ubezpieczenie na życie, pakiet premiowy
- Ciekawą pracę przy ambitnych projektach
- Świetną atmosferę pracy

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:
- Projektowanie i pisanie skryptów testowych oraz ich przeprowadzanie dla projektów webowych w branży edukacyjnej
- Codzienna praca z zespołem z USA
- Prowadzenie stosownej dokumentacji z prowadzonych projektów
- Praca w biurze w Łodzi

Wymagania:
- Co najmniej 2-letnie doświadczneie w testowaniu aplikacji
- Umiejętność projektowania, wdrażania i przeprowadzania testów funkcyjnych
- Doświadczenie w testowaniu zaawansowanych stron www
- Znajomość Microsoft SQL Server (tworzenie zapytań)
- Doświadczenie w testowaniu stron na różnych platformach
- Znajomość Selenium i testów zuatomatyzowanych będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.