AEM/CQ5 Developer

Dla firmy będącej częścią międzynarodowej agencji interaktywnej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych w swojej branży, szukamy AEM (dawniej CQ5) Developera (regular) lub System Architecta do współpracy przy projektach webowych dla branży bankowej.

- Oferujemy:
- Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji, powyżej 7k netto/m-c
- Ciekawą pracę przy ambitnych projektach
- Możliwość częściowej pracy zdalnej
- Dowolną formę współpracy - etat/zlecenie/kontrakt

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu w Java przy projektach AEM/CQ5
- Znajomość Agile/AEM/CQ5
- Doświadczenie w realizacji projektów CMS
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:
- Analizowanie, projektowanie i programowanie czystego kodu
- Realizowanie wymagań Klienta

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.