.NET DEVELOPER - Lublin

  • Lublin
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Po prostu do nas dołącz...

Zobacz co się u nas dzieje na:

Co oferujemy:
• BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
• BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy
• AKTYWNOŚĆ: Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
• ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
• ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPADy
• ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

Wymagania i obowiązki

Nasze oczekiwania:
• Dobra znajomość programowania w języku C#
• Doświadczeniem w realizacji projektów opartych o ASP.NET MVC lub WPF, Entity Framework (lub inny ORM), Unity (lub inny container)
• Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
• Dobra znajomość reguł programowania obiektowego oraz inżynierii oprogramowania
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:
• Udział w fazie analizy i projektowania tworzonych systemów
• Tworzenie oprogramowania w postaci kodu źródłowego
• Opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej tworzonego oprogramowania
• Wspieranie procesu testowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Długofalową i stabilną współpracę (do końca świata i jeden dzień dłużej :)
  • Nowocześnie wyposażone biura
  • Pozytywną atmosferę w zespole

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły;

Zostaliśmy Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld - TNS 2015!