Developer Aplikacji Mobile na Android

  • Polska (praca zdalna)
  • do 35000 zł netto rocznie
  • Kontrakt

Zatrudnimy Developera Aplikacji Mobile na Android do zaprogramowania modułu aplikacji komunikacji z beaconami i wizualizacji wyników na mapie gdzie w skład aplikacji wchodzi również :

- przygotowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej przed przystąpieniem do programowania
- przygotowywanie algorytmów z zakresu teorii grafów dla aplikacji mobilnej
- programowanie aplikacji mobilnej na system Android łącznie z interfejs użytkownika i komunikację z serwerami (zasoby graficzne dostępne w gotowej formie)
- przygotowywanie aplikacji desktopowych i/lub serwerowych w języku Java
- poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla postawionego problemu programistycznego

Współpraca przewidywana na okres ok. 3-6 miesięcy.
Budżet zlecenia: 35.000 PLN

Wybrani Kandydaci zostaną poproszeni o wykonanie testu.

Wymagania i obowiązki

- biegła znajomość teorii grafów
- znajomość struktur danych dla grafów
- znajomość algorytmów teorii grafów
- doświadczenie w pracy z grafami
- biegła znajomość systemu Android
- doświadczenie programistyczne w aplikacjach na system Android
- doświadczenie w używaniu bazy danych na systemie Android oraz bibliotek ORM
- doświadzcenie w wykorzystaniu czujników urządzeń mobilnych takich jak akcelerometr, żyroskop, kompas
- doświadczenie z aplikacjami wykorzystującymi połączenia bezprzewodowe Bluetooth
- świadomość zużywania baterii urządzenia w zależności od zastosowanych rozwiązań
- doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
- otwartość na pełną współpracę w zespole
- stały nieopóźniony kontakt z zespołem projektowym

O Source Inc.

Source, Inc. is a management consulting, technology services and outsourcing company, working in IT industry, offering related but distinct products, services, markets and opportunities. Source integrates software, provides business consulting, outsourcing, deployment and project staffing, develops IT services into complete solutions.