Programista Java Kraków

Orange Retail SA
Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Orange Retail SA każdego dnia tworzy i dostarcza innowacyjne rozwiązania dla Klientów. Pracownicy Orange Retail SA to zespół ekspertów, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu budują potencjał szybko rozwijającej się spółki.

Dołącz do nas na stanowisko:
Programista Java

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w Javie
  • terminowość
  • sumienność
  • znajomość WebService'ów, XML, XML Schema
  • dobra znajomość SQL (Oracle)
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych
  • znajomość JavaFX
  • zainteresowanie nowymi technologiami

Obowiązki:

  • programowanie

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O Orange Retail SA

Dzięki pasji i zaangażowaniu budujemy potencjał szybko rozwijającej się spółki