Starszy Programista / Lead Developer

  • Poznań
  • 7000 - 8000 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla Lidera z zakresu projektów IT realizującego autorskie projekty dla największych firm, m.in. w branży przemysłowej, technologicznej, szukamy kandydatów na stanowisko Starszego Programisty J2EE/Lead Developera, który będzie samodzielnie prowadził i realizował projekt dla branży paliwowej.

Opis stanowiska:

- rozwój autorskiej aplikacji desktopowej (stand alone)
- bezpośrednia i bieżąca współpraca z klientem z Polski
- projektowanie i implementacja rozwiązań w ramach dużego projektu IT
- testowanie i udział w definiowaniu wymogów

Wymagania i obowiązki

- co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu w Java Enterprise (J2EE, JEE)
- doświadczenie przy projektach desktopowych
- znajomość Hibernate
- znajomość wzorców projektowych (design-patterns)
- szerokie kompetencje programistyczne z naciskiem na sferę biznesową i kontakt z klientem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.