Programista Unity / gry casualowe

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Poszukujemy programisty do współpracy przy tworzeniu gier casualowych.

Oferujemy:
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów gier,
  • odpowiedzialne zadania i możliwości rozwoju,
  • pełne wsparcie przy realizacji ciekawych pomysłów,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania i obowiązki

  • znajomość środowiska Unity
  • znajomość języka obiektowego C# lub C++,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość.

O Dardanele Studio

Dardanele to studio animacji, tworzące wysokiej jakości animacje 2D oraz zaawansowane produkty multimedialne.
Specjalizujemy się w tworzeniu animacji 2D, aplikacji i gier edukacyjnych, serii filmów animowanych i innych projektów, w których grafika i animacje odgrywają kluczową rolę.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (portfolio, CV, list motywacyjny) na adres: [email protected] wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883)", w tytule maila wpisując "Programista Unity".