Projektant/Programista .NET

  • Warszawa
  • 8000 - 10000 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla lidera w zakresie świadczenia usług dla branży finansowej i obsługi największych firm w sektorze, szukamy Programisty .NET, odpowiedzialnego za projektowanie i implementację systemów i seriwsów www.

Oferujemy:
- Wynagordzenie w granicach 8 000 - 10 000 pln netto/m-c
- Stabilizację i rowzwój w gronie specjalistów
- Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:
- Projektowanie i implementacja systemów tworzonych przez firmę
- Wsparcie użytkowników systemów
- Tworzenie dokumentacji

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość platformy .NET
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w C#
- Biegła znajomość tworzenia zapytań SQL
- Visual Studio, SZBD, SQL Server
- Język angielski na poziomie co najmniej dobrym

Mile widziane:
- Znajomość CASE, UML
- Znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.