Programista. NET, Warszawa

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, firmy oferującej narzędzia informatyczne oraz konsulting zarządczy dla placówek medycznych, produkcję specjalizowanego oprogramowania na indywidualne zamówienia oraz budowę systemów pomiarowych do modelowania 3D, poszukujemy:

Programista. NET
Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków
Główne zadania zatrudnionej osoby to programowanie z użyciem najnowszych technologii, w tym .NET 4.5 , WPF, WCF; dbanie o najwyższą jakość produktów pod względem technicznym jak i funkcjonalnym; samodzielne prowadzenie projektów; osiąganie celów projektowych w ustalonym terminie.

Wymagania Pracodawcy
• dwa lata doświadczenia w pracy w .Net
• znajomość WPF, wzorców projektowych wykorzystywanych w .Net, Microsoft SQL Server oraz rozproszonych systemów kontroli wersji
• wykształcenie wyższe informatyczne
• angielski techniczny

Pracodawca oferuje
W zamian nasz Klient oferuje bardzo dobre warunki pracy i płacy, udział w ciekawych projektach takich jak budowa i utrzymanie sytemu do zarządzania i kontroli ruchu pracowniczego, systemu do pozyskiwania danych ze stron WWW i ich analizy oraz systemu do kontroli jakości dokumentacji medycznej.

Informacje o rekrutacji

Wymagane dokumenty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
[email protected]