Programista PL/SQL

Opis oferty

Oferujemy:

możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
pracę w dobrej atmosferze
perspektywę awansu zawodowego w kierunku technicznym, zarządzającym lub biznesowym
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:

projektowanie, implementacja oraz konfiguracja nowych funkcjonalności systemu BSS
zapewnienie rozwoju i utrzymania systemów informatycznych

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Informatyka i Ekonometria, Telekomunikacja, Automatyka i Robotyka lub pokrewne), mile widziani również studenci ostatnich lat
znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych (preferowane Oracle)
znajomość SQL oraz PL/SQL
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
otwartość i komunikatywność
umiejętność pracy w zespole jak również zdolność do samodzielnego podejmowania złożonych zadań
umiejętność analitycznego myślenia
dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania i/lub projektowania baz danych
wcześniejsze doświadczenie w pracy we wsparciu lub jako programista w przemyśle IT
znajomość Java, Scala
znajomość Oracle Forms/Reports

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia

O ComArch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.

2 komentarze

Anna Pater 2015-06-11 08:45

Dziękujemy za wiadomość, widełki już podane. Pozdrawiamy:)

jason 2015-06-10 22:42

W ofercie nie ma podanych widełek. Czy to nie jest złamanie regulaminu tego działu?