Specjalista ds. Systemów

Britenet Sp.z o.o.

Dołącz do zespołu Britenet już dziś! Poznański oddział naszej firmy, będący centrum usług BI oraz ETL, poszukuje kolejnych specjalistów do swojego zespołu.
Realizujemy rozbudowane projekty na rzecz międzynarodowej firmy w branży motoryzacyjnej, będącej naszym liderem strategicznym. Rozpoczynamy prace związane z utrzymaniem i rozwojem wewnętrznego systemu firmy. Potrzebujemy dwóch specjalistów na stanowisko:

Miejsce: Poznań
Start: ASAP

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:
- Bardzo dobra znajomość języka SQL oraz wiedza w zakresie hurtowni baz danych (ETL, SISS)
- Znajomość języka programowania C#
- Wykształcenie kierunkowe
- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
- Mile widziana znajomość Visual FoxPro Zakres obowiązków:
- optymalizacja zapytań SQL i procesów ETL
- zarządzanie bazą danych (Visual FoxPro – możliwość przyuczenia)
- utrzymanie i rozwój istniejącego systemu, programowanie w języku C#

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!