INFORMATYK_PROGRAMISTA (2 osoby), Olsztyn

  • Olsztyn
  • Umowa o pracę

Obecnie dla naszego stałego Klienta, firmy działającej od ponad 20 lat oferującej własny system klasy ERP dedykowany dla branży motoryzacyjnej, mogącej pochwalić się liczbą pond 500 wdrożeń, w związku z dalszym intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

INFORMATYK_PROGRAMISTA (2 osoby)

Miejsce pracy: Olsztyn, Polska
Wymagania Pracodawcy

Pracodawca oferuje

- ciekawą pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- szkolenia zawodowe

Wymagane dokumenty
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres:
[email protected]

www.trustconsulting.pl

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- znajomość przynajmniej jednego języka programowania (mile widziane C/C#/Delphi)
- umiejętność programowania
- chęć nauki programowania w języku xHarbour