PROGRAMISTA C ++

  • GDAŃSK
  • od 5000 zł netto
  • Umowa o pracę

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną świadczącą kompleksową opiekę medyczną ukierunkowaną na potrzeby kobiet w każdym wieku. Na rynku działamy od blisko 15 lat, pozostając liderem swojej branży. Dokładamy starań, by świadczone przez nas usługi wyróżniały się wysoka jakością i skutecznością. Miarą sukcesu INVICTA jest satysfakcja pacjentów i partnerów biznesowych osiągane w oparciu o starannie dobrany zespół ekspertów. Aktywnie inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, dzięki którym podnosimy poziom i rozszerzamy zakres oferowanych usług.

Posiadamy własny Dział Produkcji Oprogramowania, który tworzy nowe i utrzymuje istniejące oprogramowanie wspierające pracę naszej firmy. Posiadamy zespoły posługujące się językami C++, PHP oraz JAVA. Aktualnie poszukujemy doświadczonego programisty C++ z umiejętnością projektowania aplikacji oraz z bazy danych

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu obiektowym w C/C++
• Doświadczenie w projektowaniu aplikacji oraz baz danych
• Umiejętność pracy w zespole• Dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
• Dobra organizacja pracy
• Odpowiedzialność za powierzone zadania
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego w zakresie zrozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• Znajomość Postgresql
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość bibliotek STL i boost
• Znajomość technologii Embracadero
• Znajomość narzędzia raportowania JasperReports
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w ramach działalności gospodarczej w profesjonalnym
i zaangażowanym zespole w firmie o dobrej pozycji rynkowej i dynamicznie rozwijającej się, przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu..

O INVICTA KLINIKI I LABORATORIA MEDYCZNE

Informacje o rekrutacji

Oferty zawierające CV i list motywacyjny (w jednym pliku!) prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres e–mail: [email protected], w temacie maila wpisując nr referencyjny ogłoszenia. Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Zapraszamy na naszą stronę internetową www.invicta.pl.