Programista PHP

  • Łódź
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie w firmie z polskim kapitałem
elastyczne godziny pracy dla osób studiujących
stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
perspektywę rozwoju zawodowego w kierunku technicznym, biznesowym lub zarządczym
prywatną opiekę medyczną.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, mile widziani również studenci ostatnich lat
dobra znajomość w obiektowym programowaniu w PHP
komunikatywna znajomość języka angielskiego
znajomość tematyki relacyjnych baz danych (SQL-MySQL)
umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
umiejętność szybkiego uczenia się
samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie:

dobra znajomość JavaScript (jQuery)
dobra znajomość frameworka PHP Yii

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

dbałość o wysoką jakość tworzonego oprogramowania
tworzenie dokumentacji projektowej

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia

O ComArch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.