Java Developer - 5 osób - ciekawy projekt - praca zdalna

  • Polska (praca zdalna)
  • 8000 - 10000 zł netto
  • Kontrakt

W związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukujemy Java Developerów którzy zaimplementują rozwiązanie dla platformy obiegu dokumentów.
Praca polega na programowaniu w oparciu o projekt techniczny oraz wskazaną architekturę, współpracę z zespołem projektowym, Współuczestnictwo w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, dbanie o jakość kodu (w tym przeprowadzanie testów automatycznych).

Wymagania i obowiązki

Wymagania i Obowiązki

  • Implementacja rozwiązań dla platformy obiegu dokumentów
  • Programowanie w oparciu o projekt techniczny oraz wskazaną architekturę
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Współuczestnictwo w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, dbanie o jakość kodu (w tym przeprowadzanie testów automatycznych)
Wymagania

  • Minimum 1,5 – 2 lata doświadczenia w programowaniu w J2EE (w tym JPA, JSP i EJB)
  • Znajomość narzędzi JIRA, EA i GIT
  • Znajomość Hibernate
  • Bardzo dobra znajomość Spring
  • Znajomość PostgreSQL oraz axis2 (web services)

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O IP Partner

Ciekawe projekty, ciekawe wyzwania
IP Partner

IP Partner jest polską firmą informatyczną działającą na rynku usług IT od 2005 roku.
Świadczymy usługi programistyczne klientom biznesowym w Polsce i za granicą.

IP Partner jest również dostawcą oprogramowania do planowania finansowego inwestycji i wyceny Invest for Excel i partnerem biznesowym Datapartner Oy z Finlandii.