Junior Developer C#/C++

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

NBCR to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Nr ref: NBCR/AA/04/2015/A/JD

Nasz Klient oferuje:

•Prace przy najnowszych dostępnych technologiach w środowisku międzynarodowym
•Bardzo duże możliwości rozwoju, realną szansę na awans w perspektywie dalszej
 współpracy
•Współpracę długofalową w oparciu o umowę o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
•Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
•Doskonałą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

•Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
•Wykształcenie wyższe (kierunki inżynieria, informatyka, fizyka, matematyka lub inne
pokrewne)
•Znajomość C# i/lub C++
•Znajomość XML/ XSLT, CSS, XHTML, SQL
•Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne
•Dbałość o szczegóły i umiejętność algorytmicznego myślenia
•Gotowość do dalszego zgłębiania wiedzy w obszarze IT

Zakres obowiązków:

•Projektowanie ram produktów,
•Wdrażanie i rozwój algorytmów, ocena dokumentów cyfrowych na podstawie
specyfikacji biznesowej
•Współpraca i wspomaganie starszych programistów we wdrażanie nowych
funkcjonalności.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".