Developer przetwarzania obrazu video

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Oferujemy:

możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
pracę w dobrej atmosferze
perspektywę awansu zawodowego w kierunku technicznym, zarządzającym lub biznesowym
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
praktyczna znajomość języka C++, doświadczenie w programowaniu na środowisko Linux
znajomość podstawowych algorytmów przetwarzania obrazu
doświadczenie w wykorzystaniu bibliotek open-source implementujących algorytmy przetwarzania obrazu
podstawowa znajomość języka skryptowego Python
zdolność analitycznego myślenia
umiejętność szybkiego uczenia się
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

analiza i projektowanie wybranych elementów oprogramowania
programowanie (rozwój modułów systemu)
współpraca z innymi członkami zespołu
testy prototypowych komponentów
sporządzanie dokumentacji oprogramowania

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia

O ComArch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.