Programista PHP

  • Szczecin
  • 4000 - 7500 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla Naszego klienta- firmy z branży IT, zajmującego się programowaniem aplikacji mobilnych oraz tworzeniem witryn www, poszukuję osoby an stanowisko:

 PROGRAMISTA PHP

Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań stałą pracę
  • Zatrudnienie w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, szkolenia

Wymagania i obowiązki

  • Znajomość zasad programowania obiektowego w języku PHP 5
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość JavaScript, jQuery
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość Zend Framework
  • Znajomość systemu Linux
  • Znajomość serwera Apache pod kątem konfiguracji

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: [email protected]
Znajdziecie mnie również na GoldenLine i LinkedIn -> http://www.goldenline.pl/katarzyna-jankowska87/

Katarzyna Jankowska ;)