Senior PHP Developer

  • Gliwice
  • 3500 - 6000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

The Software House Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą programistyczną specjalizującą się w PHP z wykorzystaniem agile. W dwa lata urośliśmy do 25 pracowników! Dzięki nim – ich zamiłowaniu do programowania i chęci podejmowania wyzwań – stale dostarczamy naszym klientom produkty ich marzeń.

Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do nas jako Starszy Programista PHP!

Oferujemy:

  • pracę nad różnorodnymi projektami w samoorganizujących się zespołach bez managerów
  • ambitne zadania, w których wykorzystasz najnowsze technologie – nie będziesz się nudzić!
  • stanowisko programistyczne dostosowane do Twoich wymagań
  • stabilne zatrudnienie – umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
  • finansowane przez nas wyjazdy na szkolenia i konferencje, na których podniesiesz swoje kwalifikacje
  • nieograniczony dostęp do kawy z ekspresu, herbaty, napojów
  • częste spotkania integracyjne i imprezy
  • przyjazną i wesołą atmosferę pracy wśród ludzi podzielających Twoje zainteresowania i chętnie dzielących się wiedzą

Wymagania i obowiązki

  • znajomość PHP 5.3 lub nowszego (OOP, MVC, dependency injection)
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu w PHP
  • znajomość jednego z popularnych frameworków (Symfony 2, Zend Framework 2, CakePHP lub innego)
  • znajomość Git
  • znajomość HTML i CSS, JavaScript (jQuery) oraz technologii AJAX
  • znajomość baz danych SQL (MySQL lub PostgreSQL)
  • zamiłowanie do programowania, podejmowania wyzwań i poszukiwania coraz lepszych rozwiązań
  • pragnienie tworzenia produktów, które klienci pokochają

Informacje o rekrutacji

Prześlij nam swoje CV na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez The Software House Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach."