Programista Aplikacji Internetowych – Web Developer

Trust Consulting HR
Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Nasz Klient w zamian oferuje:

- konkurencyjne wynagrodzenie

- interesującą i samodzielną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

- perspektywę rozwoju i awansu wewnątrz organizacji

- udział w kreowaniu nowego segmentu rynku reklamowego

- współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi

Wymagania

Zadania:

- tworzenie aplikacji internetowych oraz zapewnienie ich poprawnego funkcjonowania

- proponowanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju portalu

- tworzenie kodu oraz modyfikowanie istniejącego -obsługa baz danych z poziomu administracyjnego

- analiza potencjalnych problemów, jakie może napotkać użytkownik podczas korzystania z programu

Wymagania:

- doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami

- znajomość PHP 5 i programowania obiektowego oraz JavaScript (jQuery)

- umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych (SQL, MySQL)

- znajomość HTML -mile widziana znajomość biblioteki Smarty oraz kaskadowych arkuszy stylów CSS

- zdolności analityczne