.NET Developer [Łódź] 7000 pln netto UoP-15000 pln netto B2B

IT Kontrakt

7 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Do ciekawego projektu informatycznego związanego z bankowością elektroniczną poszukujemy osoby na stanowisko: .NET Developer

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

- Stabilną pracę wśród profesjonalistów

- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

- Prywatną opiekę medyczną

- Umowę o pracę lub kontrakt B2B

- Kartę multisport

- Dopłatę do nauki języka obcego

- Premię uzależnioną od wyników finansowych

- Sprzęt - do wyboru laptop/komp. stacjonarny, duży monitor

- Nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira, Agile, Git, Teamcity, Visual Studio 2013)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko .NET Developer

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wymagania

Zadania: - tworzenie oprogramowania

- realizacja poszczególnych etapów projektów

- dokumentacja przebiegu prac projektowych

- realizacja prac programistycznych związanych z realizowanym projektem

- prowadzenie testów technicznych oprogramowania

- opracowywanie dokumentacji, procedur w ramach prowadzonych projektów

- przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania

- usuwanie błędów oprogramowania

- prowadzenie biblioteki kodów źródłowych i dokumentacji systemowej tworzonego oprogramowania

Technologie

Wymagane:

C#, .NET Framework 4.5, Visual Studio 2013, MSSQL

Mile widziane:

ASP.NET, ADO.NET, XML, XSLT, WebServices, Javascript, HTML