Programista UNITY

Ovid Works
Język programowania

Tworzymy studio, którego celem jest w realizacja innowacyjnej gry First Person Adventure na PC. Szukamy programisty, który jest pasjonatem gier, lubi wyzwania i chce pracować w atmosferze małej firmy. W zespole łączymy umiejętności z branży gier, filmu i technologii, a naszym celem jest przełamywanie konwencji istniejących w grach komputerowych. Chcemy stworzyć nowy wymiar oddziaływania na ludzkie emocje i zaangażowania graczy w tworzoną przez nas rzeczywistość.

Oferujemy:

  • Pracę w małej firmie
  • Przyjazną i dynamiczną atmosferę, gdzie każdy ma "swój głos"
  • Odpowiedzialne zadania i duże możliwości rozwoju
  • Umowę o dzieło i konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

Oczekiwania:
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem
  • Wsparcie procesu twórczego kreatywnymi pomysłami w ramach projektu
Wymagania:
  • Fascynacja grami
  • Znajomość środowiska Unity 3D
  • Doświadczenie w programowaniu w jednym z języków C, C++, C#, Java
  • Wiedza i doświadczenie w programowaniu gier
  • Umiejętność analitycznego myślenia, optymalizacji i tworzenia własnych algorytmów
  • Umiejętnośc prototypowania projektowanych rozwiazań
  • Znajomość języka angielskiego
Dodatkowe Atuty:
  • Udział w zakończonym projekcie tworzenia gry na jedną z platform: PC/Steam, Playstation, Xbox
  • Programowanie z użyciem DirectX, OpenGL