Developer iOS

Nebula Human Resources

4 000 - 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Dla mojego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy poszukuję programistów iOS.
Szukam kandydatów o różnym stopniu doświadczenia - początkujących, jak również takich, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem.

Co oferujemy:

• możliwość rozwoju w ambitnym zespole specjalistów, realizujących kompleksowe projekty IT
• zatrudnienie na umowie o współpracy (faktura) lub na umowę o pracę
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i płynności w programowaniu i rozwiązywaniu problemów
• widełki wynagrodzenia: od 4 000 do 7 000 PLN netto przy rozliczaniu na fakturze lub odpowiednio przeliczone wynagrodzenie przy umowie o pracę (przyjmijmy 4 000 do 7000 brutto przy umowie o pracę)
• praca w biurze w Bydgoszcz
• możliwa praca zdalna w ustalonym wymiarze np. 1 dzień w tygodniu.

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka Objective-C
• Znajomość platformy iOS
• Znajomość technologii webowych – html, css, javascript
• Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka lub w czasie studiów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w programowaniu na platformy: Android, Windows Mobile
• Portfolio stworzonych aplikacji mobilnych
• Znajomość frameworków dla platform mobilnych
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość relacyjnych baz danych – MySQL, Oracle, inne
Zakres obowiązków:
• Implementacja oraz projektowanie dedykowanych aplikacji mobilnych (obsługujemy przede wszystkim ciekawe startupy, firmy w obszarze dedykowanych aplikacji mobilnych)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
tel.: +48 884-994-177
mail.: [email protected]