Webmaster/Front-end Developer (NR REF. 136)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

GRUPA INTERIA.PL to lider w zakresie technologii internetowych i operator jednego
z największych polskich portali www.interia.pl.

Poszukujemy do naszego zespołu w Krakowie Front-End Developera.

U nas rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz uczestniczył w ciekawych projektach.

Fajny, responsywny (mobile first RWD) projekt ze sporą ilością ruchu (milion zalogowanych użytkowników dziennie).

Technologie w których piszemy to AngularJS, VanillaJS, CSS 3, LESS i HTML 5.
Komunikacja z backendem z wykorzystaniem REST.
Projekt budujemy z wykorzystaniem Grunta.
Większość projektów to duże aplikacje napisane w JS, nie ma u nas typowego cięcia layoutów.
Praca stabilna, fajni ludzie dookoła, elastyczne godziny pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu medialnego BAUER
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Wymagania i obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania
Wymagania:
    • kilkuletnie (min. 3 lata) komercyjne doświadczenie w programowaniu frontów
    • wysokie umiejętności nowoczesnego kodowania w HTML5 oraz CSS3
    • wysokie umiejętności programowania w JavaScript (natywnym)
    • dobra znajomośćtechnologii: Ajax, jQuery, AngularJS, JSON, REST
    • obszerna wiedza z zakresu standardów W3C oraz problematyki kompatybilności kodu
      z przeglądarkami
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
    • chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się

    Mile widziana:

    • znajomość zagadnień Usability, Webacessability oraz SEO Optimization
    • znajomość PHP i SQL
    • znajomość systemu Linux (na poziomie użytkownika)
    • znajomość innych języków programowania, frameworków
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • gotowość do podejmowania nowych wyzwań

    Oferujemy

    • Karta multisport (lub podobna)
    • Kuchnia
    • Darmowe przekąski
    • Darmowa kawa i inne napoje
    • Darmowy parking
    • Prywatna opieka zdrowotna
    • Pokój gier
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szkolenia
    • Konferencje
    • Prysznic
    • Fajni ludzie - najlepszy benefit! :)
    • Wewnętrzne konkursy, gdzie nagrodami są bilety na mecze, gadżety, wejściówki na eventy, książki, itp
    • Eventy okolicznościowe - urodziny Interii, Wigilia, Interia Hakaton
    • Kluby zainteresowań: sportowe, restauracyjne, kinowe, akwarystyczne, itp.
    • Sala kreatywna
    • Sala gier (playstation, piłkarzyki, darty, miejsce wymiany magazynów, książek, itp.)
    • Biblioteczka IT
    • Owocowe środy
    • Sezonowe foodtracki
    • Praca w kilkuosobowych pokojach (mówimy NIE openspace'om :) )
    • a co więcej?... przyjdź do nas i sprawdź sam/ sama :)

    O GRUPA INTERIA.PL

    Ciekawi od zawsze
    Dowiedz się więcej o pracy w Interii, jak się rozwijamy, integrujemy, żyjemy na co dzień. Odwiedź nasz fanpage:

    Informacje o rekrutacji

    Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym e-mailem na adres:
    [email protected]

    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
    "Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."