JAVA Developer (IPTV streaming video)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku JAVA SOFTWARE DEVELOPER przy projekcie związanym z transmisją strumieniową sygnału audio i video (VOD, Video On Demand, Telewizja Interaktywna). Praca polega na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS oraz możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Oferujemy
pracę przy ciekawym projekcie IPTV w zdecydowanie niekorporacyjnym stylu;
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji – etat lub faktura (projekt);
kontakt z najnowszymi technologiami IPTV, streamingiem Video;
szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania

Obowiązki
Praca polegająca na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS
możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java

Oczekujemy
Doświadczenia w programowaniu w Java, Javascript
Bazy danych: MySQL/Firebird
Znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji)
Znajomość technologii HTML, JSON, XML, REST, AJAX
NoSQL, object data base, Cassandra, Spring Framework

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!