Programista Delphi

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Wind Telecom Sp. z o.o.

Wind Telecom Sp. z o.o. to producent i integrator systemów Contact Center. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Programista Delphi

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zadaniem specjalisty będzie tworzenie nowych oraz rozwijanie już istniejących funkcjonalności aplikacji w oparciu o technologię Delphi

Mile widziane

  • Doświadczenie z MS SQL
  • Znajomość C#
  • Znajomość SVN-a i narzędzi kontroli wersji
Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Benefity: refinansowane zajęcia sportowe, ubezpieczenie, premie
Kontakt: CV proszę przesłać na adres
praca{na}windtelecom.pl

Ilość wakatów: 3

Praca zdalna nie jest akceptowana.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka DELPHI,
  • Kilkuletnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • Wykształcenie informatyczne,