Programista .NET (C#)

Opis oferty

Oferujemy
  • Realizacja projektów dla biznesu w oparciu o technologie .NET (C#, ASP.MVC);
  • Jasno sprecyzowana ścieżka kariery, oparta o cele;
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (8 godzin dziennie, elastycznie między 8:00 a 18:00);
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu);
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, realizacja ścieżek certyfikacyjnych;
  • Rozwój kwalifikacji w kierunku Starszy Programista, Konsultant, Team Leader;
  • Możliwość rozwoju w niszowych technologiach: SharePoint, Nintex, DocuSign.
Zapewniamy
  • Umowę w oparciu o ustalaną formę współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa o dzieło);
  • Nowoczesny i markowy sprzęt oraz dwa monitory;
  • Narzędzia programistyczne i JetBrains ReSharper.

Wymagania i obowiązki

Wymagania i kwalifikacje
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju;
  • Bardzo dobra znajomość .NET 4 i technologii web ASP.MVC; w tym jQuery;
  • Dobra znajomość wzorców projektowych i SQL Server (T-SQL);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i pisanie dokumentacji technicznej).
Mile widziane
  • Znajomość AngularJS;
  • Znajomość Bootstrap;
  • Znajomość SharePoint 2013;
  • Znajomość Nintex.
Zakres obowiązków
  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności (80%), poprawa błędów (15%) i dokumentacja (5%);
  • Współtworzenie architektury i aktywne projektowanie rozwiązań;
  • Możliwość prowadzenia projektu do strony technicznej;
  • Wycena pracochłonności i praca w oparciu o nią.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O HURO Sp. z o. o.

Quality by Design
HURO SP. Z O.O.
Jesteśmy liderem na polskim rynku rozwiązań na platformę Microsoft SharePoint. Z powodzeniem wdrożyliśmy rozwiązania dla firm z branż: lotniczej, motoryzacyjnej, energetycznej, finansowej, logistycznej, budowlanej, i wielu innych. Jesteśmy znani z najwyższej jakości rozwiązań, skutecznych wdrożeń i szybkości realizacji. Naszą największą wartością są ludzie - stawiamy na kreatywność i zaufanie. Tworzymy silny i zgrany zespół, dlatego lubimy wyzwania. Jeżeli chcesz nas wspomóc w naszym dążeniu do doskonałości, zapraszamy do współpracy.

Informacje o rekrutacji

Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] w tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego: 2015/02/NET.

Opcjonalnie prosimy o załączenie listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli (w wysyłanych dokumentach) " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm.