Programista .NET (C#)

HURO Sp. z o. o.
  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://www.huro.pl WWW

Język programowania
Framework

Opis oferty

Oferujemy
  • Realizacja projektów dla biznesu w oparciu o technologie .NET (C#, ASP.MVC);
  • Jasno sprecyzowana ścieżka kariery, oparta o cele;
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (8 godzin dziennie, elastycznie między 8:00 a 18:00);
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu);
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, realizacja ścieżek certyfikacyjnych;
  • Rozwój kwalifikacji w kierunku Starszy Programista, Konsultant, Team Leader;
  • Możliwość rozwoju w niszowych technologiach: SharePoint, Nintex, DocuSign.
Zapewniamy
  • Umowę w oparciu o ustalaną formę współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa o dzieło);
  • Nowoczesny i markowy sprzęt oraz dwa monitory;
  • Narzędzia programistyczne i JetBrains ReSharper.

Wymagania

Wymagania i kwalifikacje
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju;
  • Bardzo dobra znajomość .NET 4 i technologii web ASP.MVC; w tym jQuery;
  • Dobra znajomość wzorców projektowych i SQL Server (T-SQL);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i pisanie dokumentacji technicznej).
Mile widziane
  • Znajomość AngularJS;
  • Znajomość Bootstrap;
  • Znajomość SharePoint 2013;
  • Znajomość Nintex.
Zakres obowiązków
  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności (80%), poprawa błędów (15%) i dokumentacja (5%);
  • Współtworzenie architektury i aktywne projektowanie rozwiązań;
  • Możliwość prowadzenia projektu do strony technicznej;
  • Wycena pracochłonności i praca w oparciu o nią.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O HURO Sp. z o. o.

Quality by Design
Specjalizujemy się w oprogramowaniu DMS, workflow i technologiach Microsoft. Naszą największą wartością są ludzie - stawiamy na kreatywność i zaufanie. Tworzymy silny i zgrany zespół, dlatego lubimy wyzwania. Jeżeli chcesz nas wspomóc w naszym dążeniu do doskonałości, zapraszamy do współpracy.