SENIOR SOFTWARE DEVELOPER

  • Warszawa
  • 5000 - 8000 zł netto
  • Umowa o dzieło

SKYCONCEPT jest agencją specjalizującą się w realizacji projektów marketingowych dla rynku nieruchomości. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług, które wspierają tradycyjne kanały komunikacji B2B.

Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych dostarczamy unikatowe produkty przeznaczone dla firm, które cenią sobie wysoką jakość.

Wymagania i obowiązki

WYMAGANIA

dobra znajomość języka Python i frameworka Django
znajomość języka JavaScript
doświadczenie w realizowaniu aplikacji webowych
zdolność analitycznego myślenia
komunikatywność
umiejętność pracy w zespole
otwartość na wiedzę i chęć do poznawania nowych technologii

MILE WIDZIANE

znajomość jednej z bibliotek Canvas (KineticJS, Fabric.js, Pixi.js lub podobnej)
doświadczenie w jednym z dużych frameworków JavaScript (AngularJS, EmberJS lub podobne)
podstawowa znajomość środowiska Linux

OFERUJEMY

możliwość pracy nad projektami informatycznymi dla największych polskich przedsiębiorstw i międzynarodowych koncernów
rozwój w najnowszych technologiach
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
elastyczny czas pracy
realne harmonogramy realizowanych projektów
wynagrodzenie od 5000 - 8000 zł