Programista Android

  • Łódź
  • Umowa o pracę

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony dostawca rozwiązań IT dla Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz dla klientów biznesowych, prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe.
W związku z realizacją nowych innowacyjnych projektów poszukuje do swojego zespołu w Łodzi osoby na stanowisko:

Nr ref: WKC15PADK
Miejsce pracy: Łódź

Osoba, która dołączy do zespołu w Łodzi, będzie uczestniczyła w procesie tworzenia i rozwijania oprogramowania dedykowanego dla jednego z największych operatorów, które będzie produktem opartym o najnowsze mobilne technologie IT.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformę Android.
  • Umiejętność programowania w języku Java.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla użytkowników indywidualnych.
  • Umiejętność testowania kodu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w programowaniu na inne platformy mobilne oraz znajomość silnika Unity3D.

Klient oferuje:

  • Udział w wiodących projektach IT realizowanych w ramach grupy kapitałowej.
  • Uczestnictwo w projektach opartych o najnowsze technologie.
  • Doskonałą atmosferę pracy.
  • Rozwój zawodowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.