Programista aplikacji mobilnych – iOS / Android

Antal Poland

40 - 100 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Opis oferty

Zadania:
• Projektowanie oraz rozwój aplikacji mobilnych na platformie iOS lub Android,
• Diagnozowanie napotkanych problemów i dostarczenie kreatywnych rozwiązań,
• Optymalizacja aplikacji oraz tworzenie dokumentacji technicznej. Wymagania:
• Doświadczenie w rozwoju oprogramowania na platformę iOS lub Android SDK,
• Dobra znajomość języków Objective-C lub Java,
• Znajomość programowania wielowątkowego,
• Praktyczna znajomość OOA, OOD oraz wzorców projektowych,
• Znajomość zagadnień związanych z bazami danych,
• Znajomość GIT lub innego systemu wersjonowania,
• Znajomość metodologii zwinnych (SCRUM),
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Mile widziane:
• Znajomość języka C/C++ i Android NDK,
• Znajomość JSON/XML,
• Własne aplikacje umieszczone w serwisie App Store lub Google Play.

Oferujemy:
• Możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy w gronie najlepszych specjalistów,
• Kreatywną współpracę z możliwością realizacji własnych pomysłów,
• Dostęp do najnowszysch technologii,
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (kontrakt B2B lub umowa o pracę)