Java Konsultant - Kraków, Wrocław

  • Wrocław
  • Umowa o pracę

Infusion jest międzynarodową firmą tworzącą innowacyjne projekty webowe, desktopowe i mobilne dla klientów z różnych branż zlokalizowanych w różnych częściach świata. Z naszych rozwiązań skorzystały organizacje z wielu branż m.in. finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, edukacyjnej, naukowej, z sektora publicznego i pozarządowego.

Firma powstała w w 1998 roku w Nowym Yorku, od ponad trzech lat ma także swoje siedziby w Polsce – w Krakowie i we Wrocławiu. Globalnie firma zatrudnia ponad 500 osób, a nasze biura znajdują się w Nowym Yorku, Toronto, Boston, Houston, w Londynie, na Malcie oraz w Polsce. Czymś co nas charakteryzuje jest to, że nasze biura są zlokalizowane w centrach miast.

Aktualnie poszukujemy Konsultanta Java do naszych lokalizacji w Krakowie i we Wrocławiu.

Oferujemy:
• Certyfikaty i szkolenia
• Atrakcyjne i różnorodne projekty dla zagranicznych Klientów
• Podróże do naszych biur w Nowym Yorku, Toronto, Londynie, Dubaju i na Malcie
• Międzynarodowe środowisko
• Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport\Benefit
• Świeże owoce i przekąski w biurze
• Pakiet powitalny dla nowych pracowników
• Przyjazną i luźną atmosferę pracy

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:

• Tworzenie aplikacji dla naszych Klientów z różnych branż
• Projektowanie i tworzenie komponentów aplikacji
• Współpraca z Klientem, biznes analitykami w celu gromadzenia danych projektowych
• Proponowanie nowych rozwiązań
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

• Znajmość Java, JavaSE 1.6, Spring 3DI, SQL, XML/XSD, Web Services, JPA 1.0, Eclipse.
• Jako dodatkowy atut znajomość jQuery/JavaScript/CSS/HTML oraz metodologii Agile/Scrum
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Infusion

Infusion the way forward
Infusion jest międzynarodową firmą tworzącą innowacyjne projekty webowe, desktopowe i mobilne, dla klientów z różnych branż zlokalizowanych w różnych częściach świata. Z naszych rozwiązań skorzstały organizacje z wielu branż m.in. finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, edukacyjnej, naukowej, z sektora publicznego i pozarządowego.

Firma powstała w w 1998 roku w Nowym Yorku, od ponad trzech lat ma także swoje siedziby w Polsce – w Krakowie i we Wrocławiu. Globalnie firma zatrudnia ponad 500 osób, a nasze biura znajdują się w Nowym Yorku, Toronto, Boston, Houston, w Londynie, na Malcie, w Dubaju oraz w Polsce. Czymś co nas charakteryzuje jest to, że nasze biura są zlokalizowane w centrach miast.

Jako jeden z kluczowych Partnerów firmy Microsoft, realizujemy projekty oparte na najnowszych technologiach kreując rozwiązania webowe i dotykowe na różnych platformach.

W 2012, Infusion została jedną z dziesięciu firm o wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Most Admired Corporate Cultures. Nasza kultura organizacyjna opiera się na inwestowaniu w rozwój pracowników, zaufaniu, kreowaniu luźnej i przyjaznej atmosfery.