Programista SOA/Oracle ESB (OSB)

Connectis
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Inne

Do prestiżowego projektu informatycznego realizowanego w branży pulicznej poszukujemy Projektanta SOA/ESB

Opis stanowiska:
  • Stworzenie portalu intranetowego oraz systemu do obiegu dokumentów
  • Przeprowadzenie integracji nowego systemu z już istniejącymi celem stworzenia spójnej bazy wiedzy
  • Wsparcie podczas przeprowadzania testów
  • Wsparcie podczas szkolenia użytkowników systemu
  • Współpraca z zespołem analityków i programistów

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 5 letnie doświadczenie komercyjne w obszarze Oracle ESB
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie posługiwania się językiem UML 2.0
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania architektury systemów zorientowanych na usługi (SOA)
  • Udział w min. 2 projektach, których celem było wdrożenie i konfiguracja systemu opartego o szynę ESB
  • Certyfikat Oracle Certified Professional Developer Java EE i/lub Oracle Certified Professional Java Programmer
  • Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Całościowe wsparcie przy realizacji zadania
  • Udział w prestiżowym projekcie przy współpracy ze specjalistami Oracle