Front-end Developer [Łódź]

  • Łódź
  • Umowa o pracę

Dla jednego z liderów wśród polskich firm w zakresie tworzenia rozwiązań IT głównie dla podmiotów publicznych oraz klientów na całym świecie, w związku z jej dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko Front-end Developera, którego rolą będzie tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW, przy projektach realizowanych przez firmę.

Wymagania i obowiązki

Zadania / Obowiązki:
- Tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW,
- Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia koncepcji i analizy funkcjonalności portali,
- Opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania.

Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość front-endowych technologii Web (HTML5, JavaScript/Ajax, CSS3, jQuery, technologie powiązane) oraz trendów w tym obszarze,
- Doświadczenie w tworzeniu stron pod różne przeglądarki (IE, FF, Chrome, Opera),
- Znajomość wzorców projektowych oraz zagadnień programowania obiektowego w JavaScript,
- Bardzo dobre rozumienie filozofii i wzorców używanych przy tworzeniu serwisów REST.

Mile widziane:
- Znajomość środowiska deweloperskiego i systemów kontroli wersji (GIT),
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania specyfikacji technicznej).
- Znajomość zasad dostępności i użyteczności,
- Znajomość AngularJS, SCSS, Twitter Bootstrap 3, ZURB Foundation 5, Grunt, Media Queries.

Oferujemy

  • Prestiżowe, innowacyjne i szeroko rozpoznawalne projekty IT w kraju i za granicą,
  • Wkład w projekty tworzone od podstaw na bazie nowoczesnych technologii informatycznych,
  • Formę zatrudnienia zależną od Twojego wyboru (etat, zlecenie lub własna działalność), ale jeśli wybi
  • Życzliwą, nieformalną atmosferę w dobrze zorientowanym zespole,
  • System wynagrodzeń, który potrafi zmotywować,
  • Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko i środowisko pracy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i awansu (plan kariery),
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (centrum Łodzi),
  • Elastyczny system pracy,
  • Sportowe zgrupowania dla aktywnych: pakiet OK System, wewnątrzfirmowe drużyny aktywnych,
  • Rekreację przy xboxowej lidze Fifa14.

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 692 098 252, bądź poprzez e-mail - [email protected]