iOS Developer

Softnauts to firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz webowych. Cenimy kreatywność i niestandardowe podejście do tworzenia oprogramowania. W związku z realizacją nowych projektów prowadzimy rekrutację na stanowisko Mobile Developera - Programisty iOS.

W Softnauts:
- oferujemy elastyczne środowisko do rozwoju,
- korzystamy z najnowszych technologii (np. iBeacons),
- zapraszamy do wygodnego biura w centrum ze świetnie wyposażoną kuchnią,
- pijemy dużo dobrej kawy,
- mamy prawie dwa składy siatkówki i darmową grę co tydzień oraz karty multisport,
- jesteśmy aktywni nie tylko w pracy - spędzamy miło czas na wieczorach filmowych, planszówkach, imprezach firmowych,
- lubimy się ze sobą spotykać, ale każdy od czasu do czasu woli pracować z domu - i nie mamy z tym problemu.

Zapraszamy na naszą stronę: softnauts.com

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- dobra znajomość zasad programowania obiektowego,
- znajomość Objective-C,
- znajomość iOS SDK,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność (minimum 3/5 etatu).

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje
  • możliwość pracy zdalnej
  • przytulne biuro w centrum Krakowa
  • wspólne zajęcia sportowe, wieczory filmowe, imprezy integracyjne

O Softnauts

Application development at rocket speed
Attention to detail and perfect execution has allowed man to conquer space. At Softnauts we strive to adhere to these principles when creating high quality software that fulfills your expectations. Our commitment is to build software that allows your business to expand it's frontiers.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: jobs[at]softnauts[dot]com

W temacie prosimy wpisać "iOS Developer - 4programmers"

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".