Front-end developer - programista JavaScript

  • Polska (praca zdalna)
  • od 35 zł netto na godzinę
  • Kontrakt

Firma AlterMind Sp. z o.o. poszukuje programistów na stanowisko Front-end developer.
Miejsce pracy: zdalnie
Typ pracy: własna działalność / umowa zlecenie / umowa o dzieło
Termin: od zaraz

Oferujemy:
- wynagrodzenie rozpoczynające się od 35zł/h w zależności od doświadczenia i skillów
- pracę przy tworzeniu bardzo ciekawych projektów, głownie dla klientów z U.S.
- kontakt z nowymi technologiami
- i swobodną atmosferę pracy z domu

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia na adres [email protected]

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, Bootstrap
- znajomość AngularJS (Grunt, Karma, Bower, NodeJS)
- znajomość git
- wysoka jakośc tworzonego kodu
- znajomość języka angielskiego
- komunikatywność (również po angielsku)
- umiejętność pracy zespołowej