QT/QML Application Developer - Nr ref. (65/01)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

  • Jesteś głodny wyzwań które napędzają Cię do działania, lubisz stawiać im czoło.
  • Wolisz twórczą atmosferę od codziennej rutyny.
  • Chcesz się stale rozwijać jako developer.
  • Lubisz poznawać nowe technologie i drążyć związane z nimi zagadnienia.
  • Lubisz brać udział w projektach które mają prawdziwe znaczenie.
  • Lubisz świadomość, że rozwiązania które tworzysz będą obecne w większości domów na świecie, że jesteś częścią historii.
  • Krzyczysz „mam to!" kiedy osiągasz cel.

Chcesz rozwijać się jako QT/QML Application Developer?

Takiego specjalisty poszukujemy dla naszego krakowskiego Partnera, firmy specjalizującej się w tworzeniu nowatorskich urządzeń opartych o najnowsze technologie sprzętowe i softwareowe, wchodzącej właśnie na rynek ze swoimi innowacyjnymi propozycjami.

Jako QT/QML Application Developer, wejdziesz w skład powstającego zespołu scrumowego, odpowiedzialnego za projektowanie, rozwijanie oraz testowanie aplikacji obsługującej urządzenie, z użyciem nowoczesnych technologii oraz narzędzi.

Jednym z pierwszych wyzwań, jakie napotkasz, będzie stworzenie aplikacji obsługującej powstałe urządzenie. Stawisz czoło zagadnieniom związanym z przetwarzaniem audio, rozpoznawaniem mowy, rozpoznawaniem gestów z wykorzystaniem takich technologii jak LeapMotion, ProjectiveCapacitive, Dispersive Signal, czy Augumented Acoustic.
Będziesz odpowiedzialny za ciągły rozwój i optymalizację desktopowej wersji aplikacji.

Wymagania i obowiązki

Wymagamy znajomości:
  • QT i QML
  • Algorytmów i struktur danych
  • Programowania wielowątkowego
  • Projektowania i programowania obiektowego (OOP i OOD)
  • Wzorców projektowych (MVC i Observer)
Dodatkowym atutem może być znajomość:
  • C++
  • Języka skryptowego Bash lub Python
  • Systemu kontroli wersji (GIT lub SVN)
  • TDD
  • UML
  • GStreamer w wersji 1.x
  • Pulseaudio i zagadnień związanych z przetwarzaniem audio
  • Narzędzi do rozpoznawania mowy
  • Metody SCRUM
  • Systemu Linux (Ubuntu 14.04)
Oferujemy:
  • Wyzwania zawodowe gwarantujące rozwój umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w projekcie oferującym dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (Home Office) 1 dzień w tygodniu
  • Atrakcyjne formy zatrudnienia
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa
  • Darmową kawę w nieograniczonych ilościach
  • W dalszej perspektywie: dodatkowe benefity a dla chętnych możliwość pracy za granicą

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.