Tester Oprogramowania

Connectis Sp. z o.o.

do 5 000 zł netto

Baza danych
Narzędzia

Poszukujemy młodych i zdolnych ludzi, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności w projekcie realizowanym we współpracy z jednym z największych banków w Polsce. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie na stanowisku Testera Oprogramowania - to oferta dla Ciebie!

Opis stanowiska:

- Rejestrowanie błędów, awarii i usterek
- Przeprowadzanie testów powdrożeniowych
- Koordynacja poprawek błędów
- Przygotowywanie dokumentacji testowej

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
- Ok. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość z języka SQL
- Znajomość procesu wytwarzania i testowania oprogramowania Mile widziane:

- Doświadczenie w branży finansowej
- Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pełne wsparcie na projekcie – doświadczone osoby w projekcie, które chętnie służą pomocą
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które wykorzystasz w dalszym etapie rozwoju swojej kariery
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole – jeśli chcesz uczestniczyć w projekcie wraz z znajomym/ą czekamy na Wasze aplikacje!

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Multisport
  • Medicover

O Connectis Sp. z o.o.

Outsourcing specjalistów IT