C# Developer - Nr ref. (22/09)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

C# Developer będzie odpowiedzialny za rozwijanie oprogramowania narzędziowego i aplikacji klienta ze szczególnym uwzględnieniem graficznych interfejsów użytkownika (GUI) oraz rozbudowanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer ze szczególnym naciskiem na wydajność i wielowątkowość.

Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z międzynarodowym zespołem w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo. Mogą zdarzyć się krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne.

Główne umiejętności: 2 lata doświadczenia komercyjnego, C#, WPF, umiejętność programowania wielowątkowego i obiektowego.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe o profilu IT,
  • Dobra znajomość C# oraz WPF,
  • Doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu graficznych interfejsów użytkownika (GUI) oraz aplikacji typu klient-serwer,
  • Znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość C++ oraz STL.

Oferujemy

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet relokacyjny.

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.