Test Engineer - Wrocław - 40-70zł netto/fv/h

ProData Consult

40 - 70 zł netto / godzinowo

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, którym jest niewątpliwy lider na rynku informatycznym, poszukujemy osoby na stanowisko Test Engineer

Oferujemy:
• Udział w międzynarodowych, innowacyjnych projektach
• Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Obowiązki:
• Testowanie aplikacji
• Przygotowywanie i konfiguracja środowiska testowego
• Raportowanie i rozwiązywanie błędów
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Ścisła współpraca z developerami Wymagania:
• Wyższe wykształcenie o kierunku technicznym
• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Testera
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Ogólna wiedza ISTQB (mile widziany certyfikat)

Metodologia pracy

O ProData Consult

ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.