Tech Lead - Java Developer

  • Warszawa
  • Umowa o dzieło

Obecnie do naszego zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko:

TECH LEAD - JAVA DEVELOPER

do pracy nad projektami dla globalnej spółki z siedzibą w Dolinie Krzemowej.

Do zadań Tech Lead - Java Developera należeć będzie:

- dobór rozwiązań technicznych na podstawie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych;

- projektowanie struktury aplikacji,

- rozwijanie, programowanie aplikacji w technologii Java,

- testowanie i wdrażanie tworzonego oprogramowania,

- nadzór nad jakością oprogramowania od strony technicznej.

Projekty dotyczą obszaru cloud computingu i big data, cechują się wymaganiem wysokiej jakości rozwiązań, skalowalności i niezawodności - planowane wykorzystanie produkcyjne przy obsłudze tysięcy serwerów w centrach danych na całym świecie. Poza Tech Leadem i pozostałymi programistami, w projekty zaangażowani są architekci rozwiązań zbierający wymagania bezpośrednio od klienta, projektujący wysokopoziomową architekturę systemów, czuwający nad całością rozwiązania.

Wymagania i obowiązki

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA:

- student/absolwent kierunku informatycznego;

- 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java SE;

- znajomość:

--programowania współbieżnego i asynchronicznego (wątki, futures);

--testowania aplikacji (testy jednostkowe - jUnit);

--programowania sieciowego, tworzenia API (JSON, HTTP, REST);

--dependency injection (mile widziana znajomość Guice);

--bazy danych;

- umiejętność tworzenia czystego kodu, znajomość dobrych praktyk programowania;

- duża samodyscyplina i odpowiedzialność;

- umiejętność pracy w zespole;

- umiejętność radzenia sobie z otwartymi problemami (research, zadania wymagające zaprojektowania rozwiązania);

- komunikatywny język angielski w mowie i piśmie;

DODATKOWE ATUTY KANDYDATA:

- podstawowa znajomość technologii HTML / CSS / JS; - mile widziana znajomość Play Framework.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O CodiLime Sp. z o. o.

Kreujemy Wartość!

CodiLime została założona przez wybitnych algorytmików, złotych medalistów mistrzostw świata w programowaniu zespołowym w konkursie organizowanym przez IBM.

CodiLime projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne w takich dziedzinach jak Fraud & Security Intelligence, Risk Management, Business Analytics, Business Intelligence, Customer Intelligence, Mobile Payments, E-commerce, Web & Mobile Applications. Ponadto firma realizuje szereg projektów w obszarach związanych z BIG DATA, Security, Cloud Computing, OpenStack, OpenContrail, OpenFlow oraz SDN (Software Defined Networks).

Informacje o rekrutacji

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

-Pracując w CodiLime pracujesz z najzdolniejszymi programistami na świecie;

-Masz możliwość dołączenia do prężnie rozwijającej się firmy, która przez ostatnie 18 miesięcy powiększyła się z 6 do 40 pracowników i będzie dalej rosnąć (a Ty masz szansę rozwijać się razem z firmą);

-Nasza współpraca nie skończy się po jednym projekcie, będziesz miał możliwość pracowania przy kolejnych dużych projektach;

-Spędzając czas w biurze nie wydajesz dodatkowych pieniędzy na lunche i napoje – my je zapewniamy;

-Dysponujemy Fun-roomem w biurze, w którym znajdziesz x-box, piłkarzyki oraz rzutki;

-Ponadto organizujemy sobie dodatkowe atrakcje – halowa piłka nożna oraz singstar – to tylko niektóre z nich. :)

Aplikacje wraz z CV prosimy przesyłać na: [email protected] z dopiskiem 'Tech Lead - Java Developer'