Ciekawa oferta dla Programisty .NET

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmy z branży handlowej poszukujemy osoby, zainteresowanej dalszym rozwojem profesjonalnych kwalifikacji przy realizowaniu ciekawych projektów, na stanowisku:

Programisty C# .NET
Miejsce pracy: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie autorskiego programu do projektowania 3D

Wymagania i obowiązki

Firma oferuje:

• Elastyczne godziny pracy (studenci ostatnich lat również mile widziani)
• Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia)
• Realne możliwości rozwoju zawodowego
• Prywatną opiekę medyczną

Od Kandydatów oczekuje się:
• Znajomości języka C# i biblioteki .NET oraz środowiska Microsoft Visual Studio.
• Umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań.
• Umiejętności pracy w zespole, kreatywności.

Mile widziane: znajomość pracy z systemem kontroli wersji SVN oraz znajomość zagadnień 3D

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na poniższy adres e-mail:

[email protected]

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.